Plener ślubny

Plener ślubny- Sesja dla Par

Plener ślubny to również ważny element reportażu ślubnego. Na spokojnie, bez pośpiechu w miejscu i czasie który jest dla Państwa idealny stworzymy niesamowite kadry, które będą dopełnieniem reportażu ślubnego. Podczas trwania takiej sesji niezwykle mile widziane są Wasze zwierzątka, rekwizyty związane z pasją czy zawodem.

Plener ślubny daje również ogromną możliwość opowiedzenia waszej historii. Może miejsce w którym się poznaliście? Gdzie Panna Młoda powiedziała TAK zostanę Twoją żoną lub poprostu miejsce, które jest dla Was ważne.

Na sesję plenerową warto zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy. Po pierwsze to dobry humor, bez niego ani rusz;) Odpowiednie przygotowanie jest niezwykle ważne jednak najważniejsze jest Wasze dobre samopoczucie.

Urok sesji plenerowych polega na możliwości wybrania idealnej scenerii. Niezależnie od tego, czy lubicie góry czy morze, jezioro czy lasy, zamki czy stodołę. Każde miejsce ma swój urok, ukryte piękno, które pokazane na fotografii zyskuje ogromną wartość. Dlatego tak uwielbiamy plenery. Nieodkryte zakątki… wspaniałe zachodzące słońca, poranna mgła… to wszystko tworzy niesamowity klimat.

Kadry w takich cudnych miejscach tworzą się same. Chętnie uwiecznimy je dla Was z ogromną przyjemnością.

Krajobrazy są stanami duszy

By spełnić Wasze fotograficzne marzenia często musimy wyruszyć przed wschodem słońca by dojść w magiczne miejsca i uchwycić niezwykłe budzenie się dnia czy powiew nocy. Uwierzcie jest to małe poświęcenie dla tak bajecznych i cudownych kadrów.

plener ślubny

Sesja plenerowa to nie tylko sesja poślubna. To również wspaniała okazja do uwiecznienia wspólnych chwil. Rocznica ślubu? Sesja narzeczeńska? Czy poprostu urodziny prezent. Każda okazja jest dobra by zapisać ją w kadrze. Chwile są ulotne, warto do nich wracać i wspominać z uśmiechem i lampką dobrego wina.

Fotograf ślubny Kielce? Tak zapraszamy, ale działamy również na terenie całego kraju. Różnorodność naszej oferty sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Nasze reklamy znajdziesz również na facebook oraz portalach ślubnych. Do zobaczenia 😉

Fotografia plenerowa Kielce.- Zapraszamy do kontaktu – ceny od 299zł.

Zobacz galerię