Fotograf dla Ciebie

Fotograf Kielce www.fotografkielce.com

Witajcie na naszej fotograficznej stronie. Miło, że do nas zajrzeliście. Mamy nadzieję, że zostaniecie na dłużej. Trafiliście tutaj ponieważ szukacie kogoś kto zatrzyma wasz najważniejszy dzień w życiu, ulotną chwilę, która zostanie uwieczniona w subtelny i dyskretny sposób. Fotograf Kielce? Tak, ale działamy na ternie całej Polski, dojedziemy w najdalszy zakątek kraju i nie tylko. Razem z Wami odkryjemy nowe cudowne miejsca i zamkniemy je w kadrze.

Jesteśmy zgranym duetem fotografów. Co dwie głowy to nie jedna, dlatego wspólnie uchwycimy wszystkie najważniejsze momenty tego niezwykłego i ważnego dla Was dnia. Każda z uroczystości jest inna, wymaga innego przygotowania towarzyszą jej różne emocje oraz wspomnienia. Dlatego dostosujemy się do każdej sytuacji.

Jesteśmy Aneta i Karol, a fotografia to nasza wspólna pasja. Uwielbiamy naturalność, emocje i uśmiech. Łapanie ulotnych chwil uzależnia, daje ogromną dawkę adrenaliny. Bo życie to fotografia w czystej postaci! Miło nam będzie jeśli przejrzysz nasze zdjęcia, a jeśli Ci się spodobają zapraszamy do kontaktu. Wspólnie przeżyjemy wasz Wielki dzień i jako Wasz fotograf uwiecznimy go w kadrze.

Posiadamy w swojej ofercie nie tylko zdjęcia z reportażu ślubnego czy chrztu ale także oferujemy zdjęcia z wieczorów panieńskich czy klimatyczne sesje plenerowe, rodzinne. Aby urozmaicić Wasze zdjęcia posiadamy szeroki wachlarz akcesoriów i gadżetów w tym napis Love czy Miłość, które nadadzą niepowtarzalnego klimatu.

Jak powiedział Henri Cartier-Bresson –

” Fotografowanie – podobnie, jak stosowanie wszelkich innych środków wyrazów – nie jest wymyślaniem, lecz odkrywaniem. Fotografia, to możliwość krzyku, wyzwolenia, a nie próba udowodnienia własnej oryginalności. To sposób życia. ”

I my podpisujemy się pod tym obiema ( a może i czterema;) ) rękami.

Witajcie w naszej fotograficznej bajce, gwarantujemy, że zrobimy wszystko abyście ten ważny dzień wspominali tylko z uśmiechem na twarzy… no i może z lampką dobrego wina;)

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz portfolio.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnej oferty Napisz do nas oraz do zapoznania się z naszymi weselnymi atrakcjami.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć. zobacz wiecej…