Jeśli chcesz, aby Twoje wesele było niezapomnianym wydarzeniem dla Ciebie i Twoich gości, warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach. Atrakcje weselne zapewnią idealną oprawę Twojego Wesela

Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby wesele było dostosowane do Twoich preferencji i abyś czuł się komfortowo i zrelaksowany. Nasze atrakcje weselne Ci w tym pomogą.

Fotograf Kielce

Atrakcje Weselne

W naszej ofercie atrakcje weselne:

Fotobudka – to przenośne studio fotograficzne, które sprawi, że każda impreza będzie niezapomniana, a pamiątka dla gości zostanie na długie lata. Oferujemy Państwu możliwość wynajmu innowacyjnej fotobudki, która wyposażona jest w oświetlenie Led, które można dopasować do klimatu imprezy. Czerwień, zieleń, żółć? A może wszystkie kolory zmieniające się co kilkanaście sekund? Wszystko zależy od Ciebie!

Fotobudka

Fotolustro – to kolejna odsłona fotobudki. Jest to stylowa dekoracja na każdym wielkim wydarzeniu. Korzystanie z fotolustra jest dziecinnie proste. Stajesz przed lustrem, zakładasz śmieszne gadżety, uśmiechasz się i pstryk. Cieszysz się wydrukiem. Nad dobrą zabawą czuwa nasz asystent, który nie tylko pomaga w przebieraniu ale i nakręca dobrą zabawę.

Taniec w chmurach – stał się niezwykle popularny w ostatnich latach. Nie ma nic piękniejszego niż widok Pary Młodej unoszącej się w kłębach dymu. To nie tylko niesamowite wrażenia, ale i piękna pamiątka na długie lata. Taniec w chmurach tworzy niesamowity efekt wizualny a zdjęcia zachwycają swoją wyjątkowością.

Dym

Napis Love i Miłość – to niezwykła dekoracja w dzień zapewniająca świetny efekt wizualny nocą.
Napisy Led stały się niezwykle popularne, gdyż stanowią wyjątkową podstawę do zdjęć, a wraz z ciężkim dymem tworzą piękny klimat. W cenie wynajmu jest dostarczenie napisu, jego montaż oraz demontaż. Nie muszą się Państwo o nic martwić.
Oferujemy również możliwość wynajmu napisu do sesji zdjęciowej

Napis Love

Wytwornica baniek mydlanych – to niepowtarzalny dodatek nie tylko dziecięcej imprezy. Pierwszy taniec wśród “latających bąbelków” przeniesie nie tylko parę młodą ale i gości do magicznego świata i nada niepowtarzalny charakter uroczystości.

Bańki

W pakiecie z reportażem ślubnym w rewelacyjnych cenach. Zapytaj o ofertę . Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.