Sesja roczkowa / Sesja urodzinowa

Urodzinowa sesja to niezwykła pamiątką. Zabawki, ubranka , słodycze. Dzieci to uwielbiają to fakt. Jednak te rzeczy się znudzą, przeminą. Pamiątkowe zdjęcia zostaną z nami na zawsze.

Dzieci zmieniają się w zawrotnym tempie. Sesja na roczek a Sesja na drugie urodziny to już dwie zupełnie inne małe istotki 😉 Warto zachować we wspomnieniach każdą chwilę . Dzisiaj maluszek woła mleczko jutro będzie wychodzić za mąż. Czas pędzi nieubłaganie dlatego zdjęcia pozwolą złapać te ulotne chwile.

Sesje urodzinowe wykonujemy zarówno w naszym studio gdzie tworzymy specjalną scenkę. Masa rekwizytów, balony, cudowne ubranka. Będzie to nie tylko wspaniała pamiątka ale i świetna zabawa. Sesja urodzinowa poleca się na prezent;)

Sesje urodzinowe wykonujemy również na przyjęciu urodzinowym. Łączy ona w sobie elementy reportażu oraz stylizowanej sesji. Dodatkowo wykonujemy również ujęcia rodzinne, z przygotowań czy z tortem. Jest to również dodatkowa atrakcja dla gości, którym możemy zaproponować śmieszne rekwizyty do zdjęć.

Sesje urodzinowe w trakcie trwania przyjęcia mają w sobie trochę z sesji lifestylowej są naturalne , pełne emocji i wzruszeń.

W swojej ofercie posiadamy również fotobudkę dlatego możemy zaproponować ją jako dodatkową atrakcję.

W małych rączkach mieści się cała miłość

sesja urodzinowa

W swojej ofercie posiadamy dużą ilość teł oraz akcesoriów dlatego możemy stworzyć specjalną scenkę dopasowaną do Państwa gustów. Różowe serduszka czy styl boho? Szczegóły ustalamy jeszcze przed sesją aby w pełni zrealizować Państwa wizję. Sesję urodzinową możemy wykonać również w plenerze co daje nieograniczone możliwości. Specjalnie stworzona scenka to tylko dopełnienie ponieważ zabawa wśród kwiatów, na plaży czy w innym miejscu pozwoli stworzyć niezwykłe kadry.

Fotograf ślubny Kielce? Tak zapraszamy, ale działamy również na terenie całego kraju. Różnorodność naszej oferty sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Nasze reklamy znajdziesz również na facebook oraz portalach ślubnych. Do zobaczenia 😉

Fotografia urodzinowa Kielce- Zapraszamy do kontaktu – ceny od 199zł.

Zobacz galerię