Sesja świąteczna

Świąteczna mini sesja

Świąteczna mini sesja to nie tylko pamiątka ale także świetna zabawa. Specjalnie przygotowana scenka , piękne stroje, cudowne rekwizyty. Staramy się oddać ducha świąt, aby wszyscy poczuli zbliżające się Święta . Każde Święta niosą ze sobą pozytywne uczucia, radość i nadzieję, dlatego staramy się uwiecznić w każde cudowny czas oczekiwania.

W swojej ofercie świątecznej posiadamy również stroje, sukienki, ubranka zarówno dla małych jak i dużych.

Posiadamy również suknie ciążowe i kobiece aby każda z nas poczuła się wyjątkowo. Ujęcia rodzinne cieszą się niezwykłą popularnością dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej garderoby.

Najbardziej popularnymi sesjami są sesje z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Oferujemy minimum dwie scenki świątecznym w przygotowanym studiu. Poza zdjęciami dzieci oferujemy również ujęcia rodzinne nie tylko z rodzicami czy rodzeństwem ale także z babcią dziadkiem czy ukochanym psem. Pupile są niezwykle mile widziane . Tworzą prawdziwe emocje i pokazują niesamowitą wieź.

Również popularną sesją jest sesja wielkanocna. Jest ona zupełnie innym rodzajem sesji. Scenki mają bardziej wiosenno wielkanocny charakter. Świeże kwiaty, malowanie wielkanocnych pisanek czy pyszna babka wielkanocna. Sesje wielkanocne również wykonujemy na dwóch scenkach, które mamy nadzieję przypadną Państwu do gustu.

Święta – Magiczny Czas. Świąteczna Magia tkwi w Nas.

sesja świąteczna

W naszym studio stawiamy przede wszystkim na naturalność. Poświęcamy Państwu czas , nie umawiamy osób co do minuty. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci mają swoje kaprysy i czasem potrzebują więcej czasu na oswojenie się.

Zapraszamy również maluszki od pierwszego miesiąca życia. Również dla nich przygotujemy specjalne rekwizyty i stroje. Pamiątka jaką stworzymy dla Państwa zostanie z Wami na długie lata.

Fotograf ślubny Kielce? Tak zapraszamy, ale działamy również na terenie całego kraju. Różnorodność naszej oferty sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Nasze reklamy znajdziesz również na facebook oraz portalach ślubnych. Do zobaczenia 😉

Fotografia okazjonalna Kielce- Zapraszamy do kontaktu – ceny od 199zł.

Zobacz galerię