Sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa

Najczęściej pytacie o to kiedy wykonać sesję noworodkową? Sesję wykonać między 5 a 14 dniem życia maluszka. Dlaczego tak wcześnie? Ponieważ w tym okresie maluszek najwięcej śpi a także jego małe ciałko jest najbardziej plastyczne. Pamięta jeszcze swoje skulenie w brzuszku mamusi. Oczywiście taką sesję można wykonać nawet do końca pierwszego miesiąca, tylko będzie ona wymagać więcej czasu . Zapraszamy – sesja noworodkowa to cudowna pamiątka.

Zdjęcia noworodkowe to przede wszystkim pamiątka dla rodziców ale mogą być także wspaniałym prezentem na dzień babci i dziadka w formie fotoksiążki czy fotoobrazu. Oferujemy stylizacje dopasowane do pory roku w jakiej urodził się maluszek co również tworzy wspaniałą historię.

Pierwsze tygodnie życia są czasem niezwykłej bliskości dlatego sesję noworodkową można również wykonać w stylu lifestyle gdzie w domowym zaciszu uwiecznimy pierwsze dni nowego, wspólnego życia.

Trzy rzeczy, które zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka

Fotografia noworodkowa w studiu czy w zaciszu domowym? Nie musisz wybierać . Sesję wykonujemy również na terenie województwa świętokrzyskiego dlatego z przyjemnością wykonamy ją również w Państwa domu gdzie zarówno świeżo upieczona mama jak i maluszek czują się najlepiej.

sesja noworodkowa

Sesja noworodkowa wymaga odpowiedniego przygotowania. Przygotujemy dla Państwa specjalne rekwizyty, cudowne ubranka. Obowiązkowymi ujęciami są ujęcia rodzinne z rodzicami czy rodzeństwem, które idealnie dopełnią całą historię. Na każdą sesję zapraszamy również czworonożnych członków rodziny.

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca — to miłość macierzyńska. Dziecko, to uwidoczniona miłość.

Fotograf ślubny Kielce? Tak zapraszamy, ale działamy również na terenie całego kraju. Różnorodność naszej oferty sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Nasze reklamy znajdziesz również na facebook oraz portalach ślubnych. Do zobaczenia 😉

Fotografia noworodkowa Kielce.- Zapraszamy do kontaktu – ceny od 249zł.

Zobacz galerię