Sesja ciążowa * Kobieca

Sesja ciążowa

Zapraszamy do skorzystania z oferty sesji ciążowej oraz kobiecej. Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Najlepszym momentem na wykonanie sesji ciążowej jest okres między 28 a 34 tygodniem ciąży. W tym okresie brzuszek jest już fajnie zaokrąglony a przyszła mama czuje się jeszcze stosunkowo dobrze. To również ten moment kiedy najwięcej kobiet decyduje się na zachowanie tego cudownego stanu na dłużej. Dlatego sesja ciążowa to idealna opcja na piękną pamiątkę z tego cudownego okresu.

Idealnym dopełnieniem sesji ciążowej jest również sesja noworodkowa, która będzie wisienką na torcie, dopełnieniem i cudowną nagrodą za cały trud.

W naszym Studio dysponujemy sukniami dla przyszłej mamy. Jednak Wasza stylizacja jest również mile widziana. Najlepiej czujesz się w spodniach i ramonesce? Zapraszamy stworzymy cudne kadry. Dobierzemy odpowiednią stylizacje, zadbamy o każdy szczegół.

Również ciekawą opcją są sesje plenerowe o każdej porze roku. Podkreślą one charakter okresu ciąży. Cudowne kwiaty wiosną czy zimowe płatki śniegu. Nie ma złej pogody. Wręcz przeciwnie każda ma swój urok a uwieczniona w naszym obiektywie zostanie z Państwem na dłużej.

Pod moim sercem inne bije serce <3

sesja ciążowa

Każda kobieta ma w sobie ukryte piękno. Dlatego nie tylko ciąża zasługuje na piękne kadry ale także każde kobiece piękno. Dzień kobiet, dzień mamy, dzień babci . Oczywiście ! Jednak tak naprawdę nie potrzeba okazji żeby zrobić sobie lub komuś niezwykły prezent jakim jest sesja zdjęciowa. Zadbany o piękne suknie, świetną atmosferę i cudowne kadry. Oferujemy zarówno sesje w studio jak i w plenerze. Sesje kobiecą można również połączyć z sesją rodzinną tworząc niezwykłą historię uwiecznioną na cudownych fotografiach. Będzie to nie tylko wspaniały prezent ale i świetna przygoda.

Fotograf Kielce? Tak zapraszamy, ale działamy również na terenie całego kraju. Różnorodność naszej oferty sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Nasze reklamy znajdziesz również na facebook oraz portalach ślubnych. Do zobaczenia 😉

Fotografia ciążowa , kobieca, rodzinna Kielce.- Zapraszamy do kontaktu – ceny od 199zł.

Zobacz galerię