Reportaż chrztu

Reportaż komunii / reportaż chrztu

Chrzest Święty to niezwykła uroczystość w życiu całej rodziny. Maluszek przyniesiony przez rodziców i chrzestnych do Kościoła zostaje Bogu powierzony. W życiu każdego chrześcijanina jest to niezwykle wzruszający moment dlatego reportaż chrztu będzie niezwykłą pamiątką na długie lata.

Symboliczne polanie główki wodą, zapalenie świecy czy Błogosławieństwo- każdy z tych momentów warto zachować w pamięci. Postaramy się w delikatny i dyskretny sposób zapisać go w kadrze tworząc dla Państwa niezwykłą pamiątkę. Chrzest Święty jest niezwykłym wydarzeniem dlatego staramy się zachowywać dyskretnie by nie zakłócić uroczystości.

Niezwykle ważne są również przygotowania do tego pięknego wydarzenia. Ubieranie pierwszego garniturku, całus starszej siostry. To wszystko tworzy niezwykłą historię dlatego oferujemy reportaż od samych przygotowań w domu po uroczystość w lokalu. Reportaż chrztu to również zdjęcia z gośćmi czy krojenie tortu.

Obowiązkowym elementem jest również zdjęcie grupowe czy indywidualne z gośćmi. W pakiecie posiadamy również fotoalbumy w których uwiecznimy całą uroczystość.

Dziecko To Dar Od Boga, To Cząstka Nieba Na Ziemi.

reportaż chrztu

Komunia to kolejny krok na Chrześcijańskiej drodze małego człowieka. Z przyjemnością będziemy towarzyszyć Państwu również w tym dniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami wraz z sesją plenerową lub studyjną. Sesję plenerową wykonujemy zarówno w dniu komunii jak i po w wybranym przez Państwa miejscu i czasie.

Oferujemy zarówno indywidualne reportaże połączone z przygotowaniami oraz uroczystością w lokalu jak i reportaż dla całych grup z kościoła. W skład reportażu wchodzi również sesja portretowa przed uroczystością a także zdjęcia z gośćmi oraz zdjęcia grupowe.

Fotograf ślubny Kielce? Tak zapraszamy, ale działamy również na terenie całego kraju. Różnorodność naszej oferty sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Nasze reklamy znajdziesz również na facebook oraz portalach ślubnych. Do zobaczenia 😉

Fotografia reportażowa- Reportaż chrztu- Reportaż Komunii Kielce- Świętokrzyskie Zapraszamy do kontaktu – ceny od 499zł.

Zobacz galerię